Auta zastępcze z OC sprawcy

Jako doświadczona firma AM Auto dostarczamy samochód zastępczy na terenie Krakowa dla wszystkich kierowców, którzy są po kolizji lub wypadku nie ze swojej winy. Samochód zastępczy z OC sprawcy to auto, które przywróci Twoją pozycję na drodze. Aby działać sprawnie i nie podejmować pochopnych decyzji, zapisz w swojej komórce nasz numer 600 600 452 i bądź zawsze przygotowany na trudne sytuacje. Nasza pomoc drogowa w Krakowie to usługi realizowane na autostradzie A4 i drodze ekspresowej A2.

Samochód z OC sprawcy – część usług firmy AM Auto w Krakowie

Samochód z OC sprawcy dostarczymy dla Ciebie o dowolnej porze – działamy 24/7 przez cały rok. Już w ciągu 15-30 minut od otrzymania zgłoszenia, podejmujemy odpowiedź i pojawiamy się na miejscu zdarzenia. Jednocześnie nasze ceny są na tyle korzystne, że z pewnością nie przepłacisz (a tak dzieje się czasami podczas nagłego szukania przypadkowej pomocy na drodze). Poza tym, że dostarczamy auto zastępcze, oferujemy też:

Zaufana pomoc drogowa AM AUTO

Kompleksowe i indywidualne podejście do klienta to nasze mocne strony. Działamy skutecznie i sprawnie, pomagając zarówno kierowcom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom. Decydując się na samochód z OC sprawcy, możesz wybrać 1 z aż 120 pojazdów! Na naszej stronie internetowej znajdziesz cennik przybliżający koszty poszczególnych usług. Niektóre z nich są kwestią ustalenia, w zależności np. od stopnia zaistniałych komplikacji. Zapisz numer 600 600 452 w swoim telefonie i podczas ewentualnych trudności na drodze, działaj odpowiedzialnie.