Transport i przewóz motocykli

Firma AM Auto w Krakowie oferuje szeroki zakres usług pomocy drogowej, w tym transport motocykli na lawecie. Jeśli jesteś kierowcą i na co dzień poruszasz się po autostradzie A4 lub drodze ekspresowej S2, zapisz nasz numer w swojej komórce. Jesteśmy dyspozycyjni pod numerem 600 600 454. Mając do nas kontakt, będziesz zawsze przygotowany do ewentualnego, sprawnego działania podczas kolizji lub innych, przykrych sytuacji na drodze. Na Twoje wezwanie zareagujemy już w ciągu 15-30 minut od momentu otrzymania telefonu. Profesjonalny transport motocykli zapewniamy zarówno prywatnym kierowcom, jak i przedsiębiorstwom. Przewidziana pomoc drogowa na autostradzie i ekspresówce zmniejszy ryzyko złych decyzji. Zapraszamy do kontaktu.

Transport motocykli w Krakowie – zadzwoń pod numer 600 600 454

Kiedy na drodze pojawia się problem, kierowcy podejmują często szybkie i pochopne decyzje. Stres jest złym doradcą, dlatego warto być przygotowanym wcześniej. Zaufana pomoc drogowa pomoże Ci rozwiązać problem i bezpiecznie wrócić do ruchu drogowego. Atutem naszych działań są też niskie koszty. Poza holowaniem motocykla na lawecie (nowoczesnej i trwałej), dbamy też o kierowców samochodów osobowych, w tym o:

  • awaryjne odpalenie auta,
  • dostarczenie auta zastępczego z OC sprawcy,
  • wyciąganie pojazdu z rowu,
  • dostarczenie paliwa,
  • wymianę koła na trasie.

Dostępna jest też pomoc drogowa dla samochodów ciężarowych.

Rozsądne ceny i szybka pomoc – AM Auto w Krakowie!

Pomoc drogowa w Krakowie to niezbędne czynności, które należy podjąć w razie ewentualnych problemów na drodze. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i szybkiej reakcji na wezwanie, zaufało nam już wielu kierowców. Wszystkie koszty przybliżamy w cenniku dostępnym na stronie internetowej, ale ze względu na indywidualny charakter niektórych sytuacji, ceny te mogą się różnić.