Laweta-kraków

Oferujemy sprawny transport autolaweta na terenie Krakowa i Wieliczki dla wszystkich kierowców pojazdów osobowych i ciężarowych, a także dla osób prowadzących motocykle. Cała oferta skierowana jest do osób indywidualnych i firm. Zapisz numer 600 600 452 i działaj sprawnie w sytuacji zagrożenia. Bezpieczny transport pojazdu na nowoczesnej lawecie to najlepsza droga do wyjścia z kryzysowej sytuacji na drodze. Jeśli poruszasz się autostradą A4 lub drogą ekspresową S7, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Na miejscu pojawiamy się w ciągu 15-30 minut! To bardzo krótki czas, dlatego z naszego działania skorzystało już wielu kierowców. Oferujemy też wynajem lawet w Wieliczce.

Transport laweta w Krakowie i okolicy

Nasza pomoc drogowa w Krakowie obejmuje transport laweta, ale nie jest to jedyna usługa. Jako doświadczony zespół, działamy kompleksowo, oferując również:

Szybko reagujemy na telefon przez 24/7! Oznacza to, że jesteśmy dostępni w każdej chwili, zarówno w dni powszednie, jak i świąteczne, przez cały rok. Mając “w pogotowiu” nasz numer telefonu, możesz zachować spokój i sprawnie zwrócić się o pomoc specjalistów. Holowanie na autostradzie jest zresztą regulowane przepisami Kodeksu Drogowego. Obejmuje wyłącznie pomoc pojazdów przystosowanym do udzielenia tego typu usług. Właśnie dlatego warto poświęcić chwilę czasu na wybór fachowców, zapisać nasz numer i podczas komplikacji na drodze, być gotowym do wezwania pomocy. Zamiast liczyć na innych kierowców albo dobry zasięg w telefonie, pełną baterię i działający Internet – możesz przewidzieć i przygotować się do trudności. Oczywiście – przez większą część roku, wynajem autolawety nie będzie Ci potrzebny. Jeśli jednak staniesz przed taką koniecznością, nie będzie czasu na zastanawianie się, analizy, porównywanie ofert czy polecenia znajomych. Proponujemy zapisanie numeru 600 600 452 na kartce i przechowywania jej w schowku auta lub portfelu. To najbardziej praktyczna forma “trzymania ręki na pulsie” – w sytuacji zagrożenia (np. na trasie Kraków-Wieliczka), działaj szybko, skutecznie i z zaufaniem!

Wysoka jakość usług i niskie koszty – profesjonalizm AM Auto

Na naszej stronie internetowej przybliżamy cennik usług związanych z realizowaną pomocą drogową realizowaną na drogach w Krakowie i Wieliczce. Niektóre z czynności podlegają indywidualnym ustaleniom dotyczącym kosztów. Jest to związane z różnicami przypadków i wpisuje się w profesjonalną obsługę naszych klientów. Jeśli chcesz być zawsze w gotowości i poruszać się po mieście bezpiecznie, musisz liczyć się z niezapowiedzianymi awariami. W takich sytuacjach zawsze warto mieć kontakt do sprawdzonej, sprawnie działającej firmy na terenie Krakowa i okolicy – w tym np. w miejscowości Wieliczka. W przeciwnym przypadku będziesz nerwowo szukać pomocy drogowej przez Internet, decydując się na „pierwszą lepszą” opcję, często niekorzystną finansowo. W chwili kolizji, wjazdu do rowu, przedziurawionej opony czy wyczerpania paliwa, nadmierne obciążenia finansowe mogą doprowadzić do frustracji. Z kosztami pomocy drogowej liczy się każdy kierowca, ale

Dowieziemy Cię do mechanika!

Wiesz już, że jeśli interesuje Cię wynajem autolawety na terenie Krakowa, możesz zgłosić się do nas. Znasz większość usług, które oferujemy, ale nie wiesz jeszcze, że podczas problemów na drodze, pomożemy Ci dotrzeć do mechanika. Sami nie jesteśmy mechanikami, ale z powodzeniem możemy przetransportować Twój samochód, by jak najszybciej znalazł się w rękach fachowców. Wielu mechaników, podobnie do nas, pracuje przez 24/7. Są gotowi na to, by rozwiązywać kryzysowe sytuacje o każdej porze dnia i nocy, a nasze pośrednictwo z pewnością okaże się dla Ciebie wsparciem. Mniej stresu, więcej szybkiego działania i sprawdzone miejsca – na to wszystko możesz liczyć, współpracując z firmą AM Auto.

Bezpieczeństwo Twoje i Twoich pasażerów

Celem pomocy drogowej jest jak najszybsze zapewnienie bezpieczeństwa kierowcy, pasażerom i innym uczestnikom ruchu drogowego. Jeśli wszystko jest pod kontrolą, można bezpiecznie przemieszczać się po drogach i działać zgodnie z planem. Prowadzenie samochodu to przyjemność, funkcjonalność, ale i nieprzewidywalność. Większość ludzi porusza się samochodami używanymi lub wieloletnimi, którym nagle zdarza się zasygnalizować problem. Do tego dochodzą zdarzenia losowe, których nie da się cofnąć. Jeśli “na wszelki wypadek” zapiszesz nasz numer, z kryzysowej sytuacji wyjdziesz dużo szybciej niż kierowcy, którzy tego nie zrobili.

Chcesz się z nami skontaktować i omówić usługi? Wyślij wiadomość

Masz więcej pytań? Zadzwoń i omów je z naszym zespołem AM Auto. Skorzystaj z formularza kontaktowego i wyślij nam wiadomość. Wystarczy, że podasz swoje nazwisko oraz adres e-mail, na który mamy odpowiedzieć. Wpisz wiadomość i zapytania dotyczące pomocy drogowej w Krakowie lub okolicy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.