Awaryjne odpalanie samochodów w Krakowie i okolicach

Awaryjne odpalanie samochodu w Krakowie to jedna z usług naszej firmy AM AUTO. Oferujemy ją zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Jeśli poruszasz się autostradą A4 lub po drodze ekspresowej A2, koniecznie zapisz nasz numer w swoim telefonie (600 600 454). W problematycznych sytuacjach, każdy kierowca chce działać szybko, decydując się często na pierwsze wyszukane usługi. W rzeczywistości możesz wtedy ponieść zbędne koszty i stracić czas. Lepiej być przygotowanym i już wcześniej mieć kontakt do zaufanej pomocy drogowej!

Awaryjne odpalanie samochodu na terenie Krakowa

Nasza pomoc drogowa w Krakowie to szybki czas reakcji i rozsądne ceny. Jesteśmy dyspozycyjni przez 24 godziny na dobę, działając przez 7 dni w tygodniu! Oznacza to, że nie ma znaczenia w jaki dzień lub w jaką noc, zawiadomisz nas o konieczności awaryjnego odpalenia samochodu. Już w ciągu 15-30 minut od momentu otrzymania wyzwania, zareagujemy i pojawimy się na miejscu! Kierowcy samochodów osobowych i ciężarowych, podobnie jak kierujący motocyklami, mogą też liczyć na:

  • holowanie,
  • wymianę opony na drodze,
  • dowóz paliwa na trasie,
  • dostarczenie auta zastępczego z OC sprawcy.

Korzystne ceny w AM AUTO

Na naszej stronie internetowej znajdziesz przybliżony cennik usług oferowanych na drodze. Awaryjne odpalanie auta to jednak koszt do ustalenia, w zależności od indywidualnej sytuacji. Do każdej sprawy na drodze podchodzimy inaczej, zapewniając kierowcom profesjonalną obsługę. Jakie inne zalety ma nasza firma? Jeśli np. powierzysz nam holowanie samochodów w Krakowie, użyjemy nowoczesnego, wysokiej jakości sprzętu. Przewóz na lawecie oferujemy nie tylko kierowcom samochodów, ale też motocykli. Zadzwoń do nas, jeśli Twoja sytuacja będzie wymagała szybkiej reakcji, skuteczności i niskich cen. 600 600 454 to numer, który warto mieć zawsze pod ręką.