Awaryjne odpalanie samochodów w Krakowie i okolicach

Awaryjne odpalanie samochodu w Krakowie to jedna z usług naszej firmy AM AUTO. Oferujemy ją zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Jeśli poruszasz się autostradą A4 lub po drodze ekspresowej A2, koniecznie zapisz nasz numer w swoim telefonie (600 600 452) lub na kartce, którą włożysz do schowka auta. W problematycznych sytuacjach, każdy kierowca chce działać szybko, decydując się często na pierwsze wyszukane usługi. W rzeczywistości możesz wtedy ponieść zbędne koszty i stracić czas. Lepiej być przygotowanym i już wcześniej mieć kontakt do zaufanej pomocy drogowej. Awaryjne odpalanie na terenie Krakowa powierz zaufanej firmie AM Auto!

Awaryjne odpalanie samochodu na terenie Krakowa

Nasza pomoc drogowa w Krakowie to szybki czas reakcji i rozsądne ceny. Jesteśmy dyspozycyjni przez 24 godziny na dobę, działając przez 7 dni w tygodniu! Oznacza to, że nie ma znaczenia w jaki dzień lub w jaką noc, zawiadomisz nas o konieczności awaryjnego odpalenia samochodu. Wiosna, lato, jesień, zima, dni powszednie i święta – zawsze pozostajemy do Twojej dyspozycji. Już w ciągu 15-30 minut od momentu otrzymania wyzwania, zareagujemy i pojawimy się na miejscu! Kierowcy samochodów osobowych i ciężarowych, podobnie jak wszyscy kierujący motocyklami, mogą też liczyć na:

  • holowanie,
  • wymianę opony na drodze,
  • dowóz paliwa na trasie,
  • dostarczenie auta zastępczego z OC sprawcy,
  • inne usługi.

Awaryjne odpalanie samochodu jest często przedłużone w czasie. Zaskoczeni kierowcy liczą na pomoc innych kierowców, którzy mogą przyczynić się do odpalenia samochodu przy zastosowaniu kabli rozruchowych od swojego akumulatora. W rzeczywistości to nie takie proste – inni kierowcy są w drodze, mają swoje plany i swoje problemy. Wstrzymując ruch, zwiększasz ryzyko kolizji i niebezpieczeństwo. Właśnie dlatego warto mieć kontakt do firmy, która w profesjonalny i bezpieczny sposób pojawi się na miejscu i zrealizuje awaryjne odpalanie samochodu. Każdy kierowca, który znalazł się już w trudnej sytuacji, wie, że taka pomoc drogowa jest bezcenna! Zapisanie numeru 600 600 452 na kartce jest najbardziej praktyczne, bo złośliwości rzeczy martwych lubią się kumulować. Telefon czy smartfon zawsze narażony jest na rozładowaną baterię lub słaby zasięg sieci. W chwilach kryzysu chodzi jednak o sprawność i czas działania, dlatego nie ma tu miejsca na potęgowanie komplikacji.

Korzystne ceny w AM AUTO

Na naszej stronie internetowej znajdziesz przybliżony cennik usług oferowanych na krakowskiej drodze. Awaryjne odpalanie auta to jednak koszt do ustalenia, w zależności od indywidualnej sytuacji. Do każdej sprawy na drodze podchodzimy inaczej, zapewniając kierowcom profesjonalną obsługę. Zwróć uwagę na to, co dzieje się z emocjami kierowców, którzy mają awarię i nie wiedzą do kogo się zwrócić. Stres i szybkie wyszukiwanie pomocy drogowej przez Internet na urządzeniu mobilnym bywa skuteczne, ale decyzje są raczej pochopne. Zdenerwowani kierowcy decydują się na wynajem “pierwszej lepszej” firmy, która pokaże się w wyszukiwarce. W konsekwencji ponoszą nadmierne koszty, które doprowadzają do jeszcze większej frustracji.

W czasie problemów z samochodem – niezależnie od tego czy chodzi o brak możliwości odpalenia auta, dowóz paliwa czy wynajem lawety po kolizji – dokładanie sobie dodatkowych kosztów to kopanie piłki do własnej bramki. Nie musi tak być, jeśli jako profesjonalny kierowca, poświęcisz chwilę czasu na przygotowanie się do ewentualnych komplikacji drogowych. Znajdź zaufaną pomoc drogową, zapisz numer i w razie problemów – po prostu zadzwoń. Jako AM Auto polecamy nasze usługi ze względu na kompleksowość, fachowość, szybkość działania i…empatię. Jako kierowcy doskonale wiemy jak czuje się osoba za kółkiem potrzebująca natychmiastowego wsparcia technicznego.

Zastanawiasz się jakie jeszcze  zalety ma nasza firma? Jeśli np. powierzysz nam holowanie samochodów w Krakowie lub okolicy, użyjemy nowoczesnego, wysokiej jakości sprzętu. Zwróć też uwagę, że przewóz na lawecie oferujemy nie tylko kierowcom samochodów, ale też motocykli. Zadzwoń do nas, jeśli Twoja sytuacja będzie wymagała szybkiej reakcji, skuteczności i niskich cen. 600 600 452 to numer, który warto mieć zawsze pod ręką! Przez większość czasu swojego podróżowania nie musisz o nim pamiętać. Kiedy jednak zajdzie konieczność – będziesz bezpieczny!

Zadaj pytanie i poznaj szczegóły oferty

Pytania dotyczące naszych usług możesz kierować poprzez formularz kontaktowy udostępniony w zakładce kontaktowej. Napisz wiadomość, zostaw swój adres e-mail i podaj swoje nazwisko. Tyle wystarczy, byśmy w krótkim czasie odpisali Ci na twoje wątpliwości. Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem i przykładamy wagę zarówno do jakości udzielanej pomocy na drodze, jak i jakości komunikacji z klientem. Fachowa obsługa i wsparcie klientów na poziomie teoretycznym jest tak samo ważne, jak praktyka i wychodzenie z kryzysów. Zapraszamy do kontaktu indywidualnych kierowców i właścicieli przedsiębiorstw transportowych.