Pomoc drogowa i holowanie samochodów ciężarowych

Czy profesjonalna pomoc drogowa w Krakowie znalazła już miejsce w Twojej książce telefonicznej? Chociaż każdy kierowca chce tego uniknąć, problemy drogowe pojawiają się często w najmniej spodziewanym momencie. Holowanie samochodów ciężarowych warto powierzyć fachowcom – firmom, które specjalizują się właśnie w usługach wykonywanych dla tego typu pojazdów. Jako doświadczone przedsiębiorstwo, zapewniamy holowanie i inne działania kierowcom samochodów ciężarowych na terenie Krakowa. Jeśli poruszasz się autostradą A4 i S7, zapisz nasz numer telefonu (600 600 452) i zachowaj spokój w kryzysowych sytuacjach.

Kompleksowa pomoc drogowa dla samochodów ciężarowych

To, co wyróżnia naszą firmę to szybkość działania. Pomoc drogowa dla tirów udzielana jest już w ciągu 15-30 minut od chwili zgłoszenia. Sprawnie dojeżdżamy na miejsce wraz z nowoczesną lawetą. Chociaż wynajem lawet w Krakowie wydaje się być łatwo dostępny, nie wszystkie firmy zapewniają dobry stan przyczepy. Poza tym oferowane usługi AM Auto obejmują:

  • holowanie,
  • wyciąganie pojazdu z rowu,
  • awaryjne odpalanie tirów,
  • dowóz paliwa,
  • pomoc drogową na autostradzie,
  • transport do mechanika, warsztatu samochodowego, ubezpieczalni, serwisu lub innych wskazanych przez kierowcę miejsc.

Zalety firmy AM Auto

Nasza pomoc drogowa dla tirów na terenie Krakowa to niskie koszty i profesjonalne wsparcie techniczne. Cennik przybliżony został na stronie internetowej, ale ze względu na różnice w stopniach trudności i indywidualne czynniki różnicujące przypadki, niektóre ceny są do ustalenia. Holowanie samochodów ciężarowych wraz z innymi rozwiązaniami, proponujemy zarówno indywidualnym kierowcom, jak i firmom transportowym. Numer 600 600 452 powinien być zawsze w Twojej komórce. To właśnie dzięki temu, sprawnie zadzwonisz po pomoc, a my pojawimy się na miejscu w krótkim czasie.