Pomoc drogowa na autostradzie A4

Pomoc drogowa na autostradzie A4 w Krakowie to kompleksowe usługi, które realizujemy jako firma AM Auto. Zapisz nasz numer (600 600 452) w swoim telefonie (lub na kartce włożonej do schowka pojazdu) i bądź przygotowany na wystąpienie ewentualnych problemów. W niespodziewanych sytuacjach działa się w stresie, podejmując pochopne decyzje. Mając pod ręką numer kontaktowy do fachowców, zawsze zadziałasz sprawnie i skutecznie – niezależnie od tego czy Twoją zmorą będzie dowóz paliwa w Krakowie czy konieczność przetransportowania auta do mechanika. Wszystkie usługi pomocy drogowej realizujemy szybko, w korzystnych cenach i przy zastosowaniu sprawdzonego sprzętu.

Firma AM Auto – pomoc drogowa na autostradzie

15-30 minut wystarczy, aby oferowana przez nas pomoc drogowa na autostradzie A4 została udzielona! Holowanie w Krakowie proponujemy zarówno kierowcom prywatnym, jak i firmom. Pomagamy samochodom osobowym i ciężarowym, a także motocyklom. Poza tym w ramach usług kierowcy mogą skorzystać z:

  • dostarczenia auta zastępczego z OC sprawcy,
  • wyciągnięcia pojazdu z rowu,
  • awaryjnego odpalenia samochodu.

Wspomniane holowanie, przetransportowanie do mechanika (lub ubezpieczalni czy serwisu) i dowóz paliwa również wchodzą w skład usług, a dodatkowym atutem naszych działań jest używanie nowoczesnego sprzętu. Zwróć też uwagę, że wynajem lawet w Krakowie może być rozczarowujący, jeśli zrobisz coś pod wpływem impulsu. Możesz zabezpieczyć się na wypadek ewentualnych problemów na autostradzie, mając już „w pogotowiu” numer do sprawdzonej firmy. Wybierając cyfry 600 600 452, jesteś pewny, że najpóźniej za pół godziny, pomoc drogowa pojawi się na Twoim odcinku autostrady A4.

Pamiętaj, w czasie wystąpienia problemu, jak najszybciej zjedź lub zepchnij auto na pas awaryjny. Przed wyjściem z samochodu załóż kamizelkę odblaskową. Po wyjściu, w odległości 100 metrów od samochodu, wystaw trójkąt ostrzegawczy, informujący innych kierowców o problemie drogowym. Poruszaj się zawsze po drugiej stronie barierek energochłonnych. Dopiero po wykonaniu wymienionych czynności, może zostać wezwana pomoc drogowa.

Zabezpiecz się przed trudnościami występującymi na drodze

Co może zadziać się, jeśli nie będziesz przygotowany do szybkiego rozwiązania kryzysowych sytuacji – jeśli numer do zaufanej pomocy drogowej nie będzie w zasięgu Twojej ręki? W najlepszym wypadku stracisz czas na szukanie przypadkowej firmy przez Internet w telefonie. W takich chwilach dzwoni się do pierwszych “napotkanych” firm, które nie zawsze okazują się fachowe i tanie jednocześnie.

Na autostradzie może okazać się jednak, że limit Internetu się wyczerpał, zasięg został utracony lub co najgorsze – telefon uległ rozładowaniu. Właśnie dlatego numer do pomocy drogowej AM Auto możesz mieć w schowku samochodu lub w portfelu. I choć na co dzień nie będziesz o nim pamiętał, w wyjątkowych sytuacjach taki numer pomoże Ci sprawnie wyjść z opresji. Pamiętaj, że podczas przykrych sytuacji występujących na drodze, zachowanie kierowców naturalnie się zmienia. Stres, zdenerwowanie i złość będą spotęgowane, jeśli nie będziesz przygotowany do kontaktu z fachowcami. Pamiętaj, że według przepisów Kodeksu Drogowego pomoc drogowa na autostradzie może zostać udzielona wyłącznie przez przystosowane do tego pojazdy. Oznacza to, że holowanie na lince przez kogoś znajomego jest niedopuszczalne.

Awaria na autostradzie wiąże się zazwyczaj z koniecznością samodzielnego myślenia i działania. Szukanie pomocy u innych kierowców, którzy jadą dwoma pasami z prędkością 140 km/h to nie tylko niebezpieczne, ale i często – bezskuteczne. Nowoczesne samochody są też na tyle skomplikowane, że naprawienie ich młotkiem lub śrubokrętem jest oczywiście niemożliwe.

Kierowca, który od razu wie do kogo zadzwonić i komu zgłosić swój problem, jest zabezpieczony i spokojniejszy niż w przypadku tych, którzy muszą najpierw znaleźć dobrą firmę. Aby do nich dołączyć, wystarczy przewidzieć pewne sytuacje i przygotować się na realizację różnych scenariuszy. Poświęcenie czasu na znalezienie fachowców zdecydowanie się opłaca. W kryzysowych sytuacjach zyskujesz spokój, bezpieczeństwo, opiekę, czas i przede wszystkim pieniądze. Wydajesz je na współpracę z pomocą drogową, którą wcześniej wybrałeś. Nie działasz bezmyślnie i w emocjach.

Korzystne ceny i profesjonalne wsparcie

Pomoc drogowa w Krakowie realizowana przez naszą firmę na autostradzie A4 wyróżnia się  korzystnymi cenami, które częściowo znajdziesz na opublikowanym cenniku. Wiele kosztów podlega jednak indywidualnym ustaleniom, ze względu na różnice przypadków i stopnia trudności. Jeśli masz pytania, dotyczące zarówno cen, jak i innych kwestii, które obejmuje nasza pomoc drogowa, skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego na stronie. Wyślij do nas wiadomość również wtedy, kiedy chcesz wynająć lawetę. Zapraszamy do zapoznania się z usługami i zaufania nam jako firmie z wieloletnim doświadczeniem.