Pomoc drogowa na autostradzie A4

Pomoc drogowa na autostradzie A4 w Krakowie to kompleksowe usługi, które realizujemy jako firma AM Auto. Zapisz nasz numer (600 600 452) w swoim telefonie i bądź przygotowany na wystąpienie ewentualnych problemów. W niespodziewanych sytuacjach działa się w stresie, podejmując pochopne decyzje. Mając pod ręką numer kontaktowy do fachowców, zawsze zadziałasz sprawnie i skutecznie – niezależnie od tego czy Twoją zmorą będzie dowóz paliwa w Krakowie czy konieczność przetransportowania auta do mechanika.

Firma AM Auto – pomoc drogowa na autostradzie

15-30 minut wystarczy, aby oferowana przez nas pomoc drogowa na autostradzie A4 została udzielona! Holowanie w Krakowie proponujemy zarówno kierowcom prywatnym, jak i firmom. Pomagamy samochodom osobowym i ciężarowym, a także motocyklom. Poza tym w ramach usług kierowcy mogą skorzystać z:

  • dostarczenia auta zastępczego z OC sprawcy,
  • wyciągnięcia pojazdu z rowu,
  • awaryjnego odpalenia samochodu.

Wspomniane holowanie, przetransportowanie do mechanika (lub ubezpieczalni czy serwisu) i dowóz paliwa również wchodzą w skład usług, a dodatkowym atutem naszych działań jest używanie nowoczesnego sprzętu. Zwróć też uwagę, że wynajem lawet w Krakowie może być rozczarowujący, jeśli zrobisz coś pod wpływem impulsu. Możesz zabezpieczyć się na wypadek ewentualnych problemów na autostradzie, mając już „w pogotowiu” numer do sprawdzonej firmy. Wybierając 600 600 452, jesteś pewny, że najpóźniej za pół godziny, pomoc drogowa pojawi się na Twoim odcinku autostrady A4.

Korzystne ceny i profesjonalne wsparcie

Pomoc drogowa w Krakowie realizowana przez naszą firmę na autostradzie A4 wyróżnia się też korzystnymi cenami, które częściowo znajdziesz na opublikowanym cenniku. Wiele kosztów podlega jednak indywidualnym ustaleniom, ze względu na różnice przypadków i stopnia trudności.