Całodobowa pomoc drogowa w Wieliczce

Autolawet AM Pomoc Drogowa Kraków Wieliczka i Okolice

Pomoc drogowa w Wieliczce – 24/7!

Nigdy nie wiesz, kiedy przyda Ci się pomoc drogowa i będziesz musiał zadzwonić np. po wynajem lawet w Wieliczce! Nasza oferta to całodobowa i kompleksowa pomoc drogowa w Wieliczce. W trudnych sytuacjach będziesz liczyć jedynie na to, by ktoś jak najszybciej udzielił Ci wsparcia technicznego. Mając nasz numer telefonu pod ręką (600 600 452), możesz od razu zadzwonić i wezwać fachowców! Pamiętaj, że zdenerwowanie i stres to kiepscy doradcy. Pod ich wpływem, możesz wybrać pierwszą ofertę z brzegu, która obciąży Cię nadmiernymi kosztami lub długim czasem oczekiwania na pomoc. Nie pozwól na to! Działaj spokojnie, wybierając numer do specjalistów, których znalazłeś wcześniej. Polecamy się jako całodobowa pomoc drogowa w Wieliczce i okolicy. Jesteśmy jak mobilny mechanik, ale jeśli Twój pojazd będzie musiał rzeczywiście odwiedzić warsztat samochodowy, podwieziemy Cię tam! Mechanik 24h to popularna usługa, a dzięki nam na pewno uda Ci się z niej skorzystać!

Szybka i kompleksowa akcja AM Auto

Liczysz się z tym, że pewnego dnia koniecznością może być wezwanie fachowców przeprowadzających awaryjne odpalanie auta w Wieliczce? A może szukasz firmy, w ofercie której znajduje się kompleksowa pomoc drogowa w Krakowie? Zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku, możesz na nas liczyć. Wcześniejszy wybór fachowców zajmujących się pomocą drogową to przejaw rozsądku, dojrzałości i odpowiedzialności kierowcy. Może nasz numer – 600 600 452 – nigdy nie będzie Tobie potrzebny. Jednak jako kierowca nie jesteś w stanie wszystkiego przewidzieć. Nasza pomoc drogowa w Wieliczce, Krakowie i okolicy obejmuje między innymi:

Na wskazane miejsce docieramy w czasie od 15 do 30 minut!

Cennik naszych usług

UsługaPrzykładowa cena
Załadunek i transport pojazdu osobowego na terenie Krakowa130-200 zł
Załadunek  pojazdu z uszkodzonym układem jezdnym150-350 zł
Wymiana koła na drodze50-60 zł + dojazd
Dowóz paliwa50 zł + dojazd + koszt paliwa
Awaryjne odpalanie z kabli lub Boostera50 zł + dojazd
Dalsze trasy2 zł za kilometr
Samochód zastępczy z OC sprawcyDo wyboru 120 pojazdów
Holowanie auta z OC sprawcy wypadkuPłaci ubezpieczalnia
Awaryjne otwieranie pojazdu- zatrzaśnięty kluczykDo uzgodnienia
UsługaPrzykładowa cena
UsługaPrzykładowa cena
Transport pojazdu o dużym gabarycie ( dostawczy / wózek widłowy/ ciągnik rolniczy)Do uzgodnienia
Wyciąganie pojazdu z rowu(do uzgodnienia zależy od stopnia trudności)
Wyjazd mechanika – podpięcie komputera mobilneOd 300 zł

Nowe lawety  używane do pomocy drogowej

AM Pomoc Drogowa 24h/7 Kraków i okolice
Laweta do pomocy drogowej AM Auto Pomoc drogowa

Mechanik i warsztat samochodowy to konieczność? Zawieziemy Cię

Nasza pomoc drogowa w Wieliczce skierowana jest zarówno do kierowców samochodów osobowych czy ciężarowych, jak i motocyklistów. Jeśli na jakiejś trasie (np. trasa Wieliczka-Kraków) pojawi się komplikacja, z którą poradziłby sobie wyłącznie doświadczony mechanik samochodowy, gwarantujemy dodatkową opcję dowiezienia pojazdu do mechanika pracującego na terenie Wieliczki lub Krakowa (24 h/7).  Pomoc drogowa, która zapewnia dojazd do mechanika to rozwiązanie “2w1”, więc zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Do dyspozycji kierowców jest też oczywiście niejeden mobilny mechanik, którego możesz wyszukać w Google.

Nasza pomoc drogowa 24 h realizowana jest po to, aby szybko przywrócić Ci możliwość powrotu na trasę. Jednocześnie dbamy o bezpieczeństwo w czasie awarii. Szukanie pomocy u innych kierowców może jeszcze bardziej zwiększyć komplikacje. Zapisz nasz numer i w razie czego, dzwoń do nas o każdej porze dnia i nocy! Szybki dowóz paliwa w Wieliczce? Auto zastępcze z OC sprawcy lub mechanika pojazdowa? Czegokolwiek potrzebujesz, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Auto Pomoc Drogowa Kraków, holowanie Kraków, Zakres Usług

OPONA - SZYBKA AUTO POMOC KRAKÓW

Masz problem z oponą na drodze? Zadzwoń ! Pomożemy i zorganizujemy wymianę
UKŁAD JEZDNY

 W przypadku problemu z hamulcami polecimy warsztat i dowieziemy do niego Twój samochód.

PROBLEM Z ZAPŁONEM

Jeśli nie możesz odpalić samochodu, zadzwoń! Sprawdzimy co jest przyczyną – jeśli będzie to akumulator samochód odpalimy awaryjnie.

PALIWO

Jeśli zdarzy się że zapomnisz zatankować – dowieziemy ci paliwo. Zadzwoń 600 600 452.

DUŻY PROBLEM ?

Samochody rozbite, po wypadku lub z dużymi uszkodzeniami odholujemy we wskazane przez Państwa miejsce lub do proponowanego przez nas warsztatu.

POMAGAMY JEDNOŚLADOM

Transportujemy również motocykle

TRANSPORT

Przyjmujemy zlecenia na transport samochodów osobowych, sprawnych i uszkodzonych. Podaj nam adres odbioru i dostawy – zajmiemy się resztą.