Holowanie samochodów Wieliczka

Holowanie w Wieliczce chcesz powierzyć specjalistom? Przepisy Kodeksu Ruchu Drogowego regulują holowanie samochodu i jasno określają, że mogą to robić wyłącznie pojazdy przystosowane do udzielania tego typu pomocy. Nasza firma zajmuje się całodobową, kompleksową pomocą drogową, w której holowanie auta to część oferty. Praktykujemy tanio wynajem lawet w Wieliczce i dodatkowy dowóz do mechanika. Profesjonalnie i szybko udzielamy wsparcia technicznego na trasach Wieliczki i okolicy kierowcom samochodów osobowych i ciężarowych. Jesteśmy też do dyspozycji motocyklistów.

Holowanie aut i pojazdów Kraków i Okolice

Zapisz nasz numer 600 600 452 i w niekomfortowych sytuacjach, działaj szybko, skutecznie i bez stresu. Od momentu otrzymania telefonu i wskazania miejsca, wystarczy nam 15-30 minut, żeby pojawić się na miejscu. Udzielana jest też pomoc drogowa w Krakowie – zwróć na to uwagę zwłaszcza wtedy, kiedy poruszasz się po autostradzie A4 lub drodze ekspresowej S2. W chwilach stresu podejmuje się często nieprzemyślane, pochopne decyzje. Nie decyduj się na usługi pierwszej z brzegu firmy w sytuacji kryzysowej. Zapoznaj się wcześniej z naszą ofertą, przeanalizuj ją i jeśli chcesz być zawsze przygotowany do działania w czasie komplikacji – zapisz nasz numer 600 600 452. Niezależnie od tego, czy koniecznością okaże się dowóz paliwa w Wieliczce, czy holowanie samochodów w Krakowie, przewidując to, że na drodze wszystko może się zdarzyć, wykazujesz się odpowiedzialnością.

Holowanie samochodów i motocykli w Wieliczce

Holowanie w Wieliczce, Krakowie i okolicach tych miast to jedna z usług AM Auto. Poza tym realizujemy również:

Jeśli konieczny będzie dowóz do mechanika – przetransportujemy Twój pojazd. W Wieliczce, podobnie jak na terenach innych miejscowości, działają mechanicy pracujący 24/7. Decydując się na usługi AM Auto, możesz mieć pewność, że zostanie Ci udzielone fachowe, kompleksowe wsparcie – od A do Z.

Korzystny cennik AM Auto – sprawdź na naszej stronie

Nasza pomoc drogowa w Wieliczce wyróżnia się niskimi kosztami przy jednoczesnym zastosowaniu sprawdzonego, dobrego sprzętu i szybkiej realizacji usług. Ze względu na indywidualny charakter obsługi klienta i różnice w sytuacjach na drodze, wiele cen podlega indywidualnym ustaleniom. Na naszej stronie internetowej możesz jednak zapoznać się z orientacyjnym cennikiem, który przybliża koszty oferowanych usług. Zapisz numer 600 600 452 w swoim telefonie lub na kartce przechowywanej w schowku pojazdu, a kiedy holowanie lub inna sytuacje okażą się niezbędne, zadzwoń do nas. Wszelkie pytania związane z ofertą możesz zadać też wcześniej – zapraszamy do korzystania z formularzu dostępnego w zakładce kontaktowej.