Laweta Wieliczka

Autolaweta na terenie Wieliczki? Nasza usługa skierowana jest do wszystkich kierowców pojazdów osobowych i ciężarowych,a także motocyklistów. Mogą zadzwonić do nas reprezentanci firm i prywatni kierowcy. Zachęcamy do zapisania numeru 600 600 452 w telefonie, smartfonie lub na kartce. Mając nasz numer zawsze pod ręką, transport autolaweta w Wieliczce będzie przebiegał sprawnie i bezpiecznie. Dzięki nam, ograniczysz stres związany z komplikacjami drogowymi. Zapewniamy bezpieczny transport pojazdu na nowoczesnej lawecie w korzystnej cenie. Zapisz nasz numer także wtedy, kiedy poruszasz się autostradą A4 lub drogą ekspresową S7. Na miejscu pojawimy się już w ciągu 15-30 minut!

Transport lawetą w Wieliczce i okolicy to część kompleksowej oferty

Co obejmuje nasza pomoc drogowa w Wieliczce?  Mamy kompleksową ofertę, a w niej:

AM Auto to także pomoc drogowa w Krakowie. Świadczymy usługi szybko, bezpiecznie i w rozsądnych cenach.

Profesjonalizm, szybkie działanie i zaufanie kierowców

Niezależnie od tego, czy potrzebny jest wynajem autolawety czy dowóz paliwa w Wieliczce, na telefon reagujemy przez 24/7, a na wskazane miejsce przyjeżdżamy w czasie od kwadransa do pół godziny! To samo dzieje się na terenie Krakowa: czy interesuje cię nagły transport laweta w Krakowie czy wymiana koła na drodze – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapisz nasz numer 600 600 452 i miej go zawsze „w pogotowiu”. Kiedy na drodze w Wieliczce pojawią się komplikacje, zadziałasz bez przeszkód.

Zwróć też uwagę, że holowanie samochodów w Wieliczce, podobnie jak w każdym innym miejscu kraju, jest regulowane przepisami Kodeksu Drogowego. Wynajem autolawety w ramach pomocy może być realizowany tylko przez specjalistów, bo pojazdy holujące muszą być przystosowane do udzielania tego typu pomocy. Właśnie dlatego jesteśmy zdania, że lepiej poświęcić chwilę czasu na znalezienie fachowców i zapisanie numeru, niż w pośpiechu i zdenerwowaniu szukać jakiejś firmy. Takie spontaniczne poszukiwania nie zawsze kończą się dobrze – złośliwości losu potrafią się nawarstwiać. Brak Internetu lub wybór przypadkowej firmy, której cennik okaże się wygórowany to tylko przykłady dodatkowych problemów.

Pomoc drogowa pod numerem 600 600 452

Proponujemy zapisanie numeru 600 600 452, który oczywiście przez większość czasu nie będzie Ci w ogóle potrzebny. Jednak w sytuacjach, w których wynajem autolawety w Wieliczce okaże się koniecznością, Ty będziesz przygotowany do działania! Wytrzymała i przystosowana do udzielania pomocy laweta pojawi się na zgłoszonym odcinku drogi w krótkim czasie. Z nami zredukujesz stres i zaoszczędzisz pieniądze. Jeśli Wieliczka to obszar, po którym często poruszasz się autem, zaufaj naszemu doświadczeniu. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.